درباره ما


شرکت نریمان پرشیا نماینده رسمی برند هایک ویژن و توزیع کننده ،مشاور، طراح  و مجری سیستم های امنیتی و شبکه در جنوب کشور است.


این شرکت  دارای یک دفتر مرکزی در تهران به عنوان نماینده  شمال و مرکز کشور و یک دفتر در شیراز به عنوان نماینده جنوب کشور است.


نمایندگی هایک ویژن شیراز


گروه نریمان پرشیا از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه سیستم های حفاظتی و نظارتی آغاز نمود
 و از سال 1390 نماینده رسمی برند هایک ویژن در ایران می باشد و افتخار همکاری با شرکت های نگاه امن آسیا ، آریا الکترونیک ، فن آوران امن یاشار و پارس ارتباط داشته است.

 این شرکت موفق به اخذ مدرک نمایندگی از شرکت هایک ویژن شده است.

یکی از اهداف مهم نریمان پرشیا  کارآفرینی است که برای آن تلاش بسیار کرده است.از ابتدای تاسیس تاکنون قادر به این بوده که در رشد و به کارگیری نیروهای انسانی ، متخصص و علاقه مند به کار، قدم های موثری بردارد.


دیگرهدف نریمان پرشیا افزایش امنیت ، افزایش قدرت مدیریت و بالابردن  بهره وری کارمندان است.


یکی از اهداف نریمان پرشیا که آن را به عنوان مسئولیت اجتماعی خود نیز می داند توجه ویژه به کودکان کار و ارائه ی کلیه خدمات مالی، آمـوزشی و سرپرستی  آن ها است.


اینکه مشتری محورترین شرکت در جنوب کشور باشد و متعهد شود با استانداردسازی تمام فعالیت ها به بهینه شدن امر فروش و اجرا کمک کند و همزمان با رشد تکنولوژی دانش خود را نیز توسعه دهد چشم اندازنریمان پرشیا است.


اکنون بعد از 8 سال از تاسیس و  طرح اهدافش توانسته تعداد  87 از شهرهای استان فارس، بوشهر و هرمزگان، کهگیلویه بویراحمد را وارد این زنجیره ی تامین قــدرتمند کند و استاندارد جهت اجرای اصــولی  با بالاترین بهره وری و کمترین هزینه ها تودین نماید و در تمام پروژه های خود اجــرا کند.


این شرکت با توجه حساسیت کار در حوزه حفاظتی و اهمیت اینکه کالای با کیفیت به دست مصرف کننده برسد ، هدف بزرگی جهت تنظیم زنجیره ی فروش قوی در سراسر کشور دارد تا بتواند با بهره گیری از شرکت ها و فــروشگاه های با صلاحیت ،متخصص و مجـرب همکاری خود را توسعه داده تا پاسخگوی مشکلات مشتریان باشد.


با توجه به نیاز کارفــرماها در پروژه های بزرگ و حساس و عدم پوشش یا استفــاده از خدمات گارانتی در شــرایطی  مانند آب خــوردگی دستگاه، نوسانات برق، ضــربه و شکستگی، نریمان پرشیا بر آن شد تا خـدمت وتعهدی متفــاوت به مشتریان خــود ارائه نماید .  

از این رو تمامی محصولاتی که توسط نریمـان پرشیا عرضه می شوند می توانند با گارانتی یا بیمه پلاس که دارای تعهدی متفاوت است در پروژه های شما نصب و راه اندازی شوند.برای دریافت رزومه شرکت نریمان پرشیا بر روی لینک زیر کلیک کنید:


آشنایی با شرکت نریمان پرشیا 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

ما اینجا هســـتیم

بهترین دوربین مداربسته|هایک ویژن|hikvision|لیست قیمت|فروش ونصب|نریمان پرشیا