راه کار نظارتی ، دستگاه ذخیره ساز BLAZER PRO


blazer pro یک ذخیره‌ساز All In One با قابلیت دریافت، ذخیره و بازپخش تصاویر ۲۵۶ دوربین است و حداکثر 24 هارد (6 ترا بایت)را می‌توان به آن متصل نمود .blazer proهایک‌ویژن کامل‌ترین نسخه برنامه مدیریت تصاویر (VMS) خود را به همراه این ان‌وی‌آر ارائه نموده که قابلیت‌های متنوعی همچون کنترل و راهبری دوربین‌های خاص مانند انواع پلاک‌خوان (Licence Plate),سامانه‌های پرداخت فروشگاهی (POS), تهیه تقشه گرافیکی از محیط (GIS Map) و کنترل تردد را در اختیار کاربران قرار می‌دهد .


blazer pro یک solution میباشد که تشکیل شده از سرور و nvr و نرم افزار ivms5200  است و دارای چندین  برد است.


 یک برد NVR board  یا storage board و دیگری   BMS  یا  windows board  که مزیت این سیستم به این گونه می باشد که 


_اگر مثلا nvr board  از کار بیفتد تصاویر زنده را داریم و میتوانیم استفاده نماییم و اگر windows board  از کار بیفتد ،ضبط تصاویر را خواهیم داشت .


بنابراین با یک برد ضبط و با یک برد تصاویر را خواهیم داشت.


_مزیت دیگر blazer pro این است که از کمپانی نرم افزار IVMS 5200  بر روی دستگاه فعال سازی شده و نیازی نیست که ماهیانه آپدیت شود.


بلیزر پرو امکان تعویض سریع هارد را در انواع RAID0, RAID1, RAID5 و RAID10 فراهم نموده، بر این اساس دو slat مخصوص در قسمت پشتی دستگاه تعبیه شده است .


برای کاربرد و امنیت بیشتر زمانی که چندین NVR همزمان در سیستم موجود است میتوان از بلیزر پرو برای back up  به صورت همزمان استفاده کرد و همچنین این دستگاه دارای 2 ، power برای روشن ماندن در مجموعه میباشد.

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

ما اینجا هســـتیم

بهترین دوربین مداربسته|هایک ویژن|hikvision|لیست قیمت|فروش ونصب|نریمان پرشیا