Easy IP 4.0 هایک وِیژن

تاریخ درج :  1397/5/1
تعداد بازدیدها : 122
نویسنده :  نریمان پرشیا
 

طبق اعلام هایک ویژن این سری از محصولات ، قیمت مناسبی دارند و به علاوه کیفیت مناسب محصولات مدار بسته باعث شده تا بتوان در پروژه های کوچک و متوسط روی این سری از محصولات جدید هایک ویژن حساب کرد.

پشتیبانی از فرمت فشرده سازی H.265+ یکی از ویژگی های این سری از محصولات هایک ویژن می باشد. این سری شامل دوربین های ColorVu و NVR های سری AcuSense می باشد.

محصولات AcuSense تحت شبکه هایک ویژن دارای قابلیت tamper detection هستند.   NVR  های سری Easy IP 4.0 هایک ویژن با قابلیت جستجوی سریع به کاربران اجازه می دهند در کوتاهترین زمان ممکن تصاویر مورد نیاز خود را از بین تصاویر ضبط شده پیدا کنند. همچنین آژیر تعبیه شده بر روی این دستگاه در مواقع اضطراری می تواند اطلاع رسانی به موقع را برای کنترل کردن موارد مشکوک به کاربران اطلاع رسانی نماید.

دوربین های سری ColorVu هایک ویژن توانایی استفاده از حداقل نور محیط را برای ارائه تصاویر رنگی را برای کاربران فراهم می کنند، این سری از محصولات هایک ویژن مجهز به تکنولوژی DarkFighter هستند که با استفاده از تکنولوژی مخصوص در شرایط نوری فوق العاده کم نور ، تصاویر با کیفیت و شفاف را به کاربران ارائه می کند.

سری جدید محصولات هایک ویژن علاوه بر کیفیت مناسب و تکنولوژی هوشمند ، از قیمت مناسبی هم برخوردار هستند از این رو یک پیشنهاد مناسب برای پروژه های کوچک و متوسط به شمار می آیند. علاوه بر این راه حل های مربوط به امنیت سایبری در سری محصولات Easy IP 4.0 هایک ویژن به طور کامل رعایت شده است.

 


ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

ما اینجا هســـتیم

بهترین دوربین مداربسته|هایک ویژن|hikvision|لیست قیمت|فروش ونصب|نریمان پرشیا